BingoSpa – balsam kokosowy do dłoni

Kochani z góry przepraszam za to, że tak długo się nie odzywałam. Ale przygotowania Świąteczne i całe zamieszanie wokół tego wydarzenia pochłonęła mój cały wolny czas. Ale już jestem i obiecuję poprawę. Dziś nie mam dla Was porad zdrowotnych tylko recenzję kosmetyku. Z tą firmą już miałam do czynienie i Wy już też o niej słyszeliście. Przedstawiam Wam krem do dłoni BingoSpa o zapachu kokosowym.

20141104_090707

 

Co mówi producent?

Balsam kokosowy BingoSpa do dłoni posiada przyjemną, lekką konsystencję i zniewalający kokosowy zapach. Dokładnie nawilża i głęboko odżywia skórę, wzmacnia jej warstwę lipidową. Sprawia, że skóra dłoni na długo zachowa gładkość i delikatność.

Balsam BingoSpa wchłania się szybko i równomiernie, wzmacnia osłonę lipidową skóry , ogranicza utratę wody własnej z naskórka. Chroni skórę dłoni przed negatywnym wpływem detergentów i innych czynników środowiskowych podrażniających i wysuszających skórę.

 

 

Cena: 12 zł za 135 g
Link do sklepu

 

Moja opinia:

Balsam do dłoni ma bardzo fajną konsystencję. Jest lekki i bardzo kremowy. Bardzo dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Teraz w ten zimowy czas nasz skóra dłoni jest narażona na wiele czynników, skóra bardzo szybko się wysusza. Jednak po użyciu tego kremu moja skóra jest nadal nawilżona chociaż nie chodzę w rękawiczkach.

Jedynym mankamentem, jak dla mnie jest zbyt intensywny zapach. Chociaż bardzo lubię zapach kokosowy to tutaj jest on tak nasilony, że aż drażni. Jednak po dłuższym czasie zapach staje się mniej intensywny i wtedy jest bardziej przyjemny.

 

20141104_090733

20141104_090748

  2 comments for “BingoSpa – balsam kokosowy do dłoni

  1. 27 grudnia 2014 o 13:14

    Bardzo sceptycznie podchodzę do tej firmy :)

  2. 29 grudnia 2014 o 14:04

    Uwielbiam zapach kokosa – musze wyprobowac!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *