Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów – BingoSpa

Dziś po długim czasie pojawia się recenzja niestety dość negatywna. Spodziewałam się czegoś innego, przeżyłam wielkie rozczarowanie!

 

Opis producenta:

Jedwabiście miękkie i sprężyste, pełne blasku włosy wymagają swoich naturalnych cząstek budulcowych – protein i aminokwasów, a tych dostarczy Twoim włosom „Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów”  BingoSpa.

Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów BingoSpa zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów, poprawiając ich podatność na układanie, zapobiega elektryzowaniu się, nadaje włosom elastyczność, zdrowy wygląd oraz miękkość i jedwabisty połysk.

 

 

Cena: 18 zł za 1000 ml.

 

Moja opinia: 

Na początku kiedy dostałam przesyłkę od BingoSpa zaczęłam wąchać kosmetyki. Pewnie każda z nas tak robi. Kiedy powąchałam jedwab miałam tylko jedno skojarzenie – płyn do płukania tkanin. Zawsze kiedy myłam nim włosy miałam wrażenie, że robię pranie. Jak dla mnie to straszne odczucie.

Ilość kosmetyku jest bardzo duża. A cena mała. Jak na jedwab dla mnie za mała – co się odbija na skuteczności produktu.

Co więc sądzę o tym kosmetyku?
Jak dla mnie jedna wielka klapa. Po pierwsze: zapach beznadziejny. Po drugie dozowanie kosmetyku również straszne. Na zdjęciu niżej zobaczycie jakie jest otwarcie tego jedwabiu. Ja osobiście nie lubię takich butelek bez „aplikatorów”.  A po trzecie efekty żadne, a włosy bardziej zniszczone.

Osobiście prostuje włosy codziennie do pracy, stosuje również suszarkę ale nie codziennie. Dlatego dbanie o ochronę włosów jest dla mnie priorytetem. Jedwab stosuje się jak zwyczajny szampon. Co do szumowania się nie ma problemu. Wytwarza się dużo piany. Jednak problem pojawia się przy spłukiwaniu jej. Włosy stają się matowe, twarde i suche. Straszne w dotyku. Gdyby nie odżywka, czy maska po jedwabiu moje włosy podczas szczotkowania łamałyby się i wypadały. Może w ogóle nie można byłoby ich rozczesać.

Na zdjęciu zobaczycie, że nie ma już połowy kosmetyku – dlatego, że oddałam trochę mojej mamie do testowania. Myślałam, że moje włosy tylko tak źle reagują na ten jedwab. Jednak opinia mojej mamy jest taka sama. Jeden plus, który ona zauważyłam to to, że włosy nawet dobrze się układają.

 

 

BingoSpa - jedwab do mycia włosów.

BingoSpa – jedwab do mycia włosów.

BingoSpa - jedwab do mycia włosów.

BingoSpa – jedwab do mycia włosów.

  2 comments for “Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów – BingoSpa

  1. 13 września 2014 o 10:53

    Także nie lubię takich dozowników, a raczej ich braku. Mam nadzieję, że mój jedwab do twarzy lepiej się spisze.

  2. 18 września 2014 o 16:48

    Okropny ten dozownik!
    Dobrze że są recenzje, chciałam kupić ten produkt, teraz już wiem że to bubel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *