Sól do stóp ze skłonnościami do grzybicy , pękania między palcami BingoSpa

Sól do stóp ze skłonnościami do grzybicy , pękania między palcami BingoSpa

 

20141104_090812

Co mówi producent?

Badania potwierdziły, że sól BingoSpa jest skutecznym remedium do dolegliwości spowodowane objawami grzybicowymi i grzybico podobnymi. Sól BingoSpa jest dobrze tolerowana przez skórę, nie zaobserwowano podrażnień typu: zaczerwienienie, pieczenie, świąd zarówno podczas kąpieli  jak i bezpośrednio po jej zakończeniu.

 

Cena: 10,60 zł za 550 g.

Link do strony: 
http://www.bingosklep.com/stop-sklonnosciami-grzybicy-pekania-miedzy-palcami-bingospa-badania-p-7.html

 

Jak stosować?

Ja zawsze robiłam do wieczorem po umyciu stóp. Do miski wlać około 3-4 litrów ciepłej wody i rozpuścić w niej około 1,5 nakrętki soli. Następnie moczyć nogi ok 20 min. i dokładnie po skończeniu je osuszyć. Czynność powtarzać przez 5 dni.

 

Moja opinia: 

Ja od zawsze miałam problem z grzybicą i pęknięciami naskórka. Sól z BingoSpa była wielkim zaskoczeniem. Nigdy o niej nie słyszałam a naprawdę pomaga. Miałam największym problem z skórą pomiędzy palcami – mogłam odrywać ją codziennie. Stwierdziłam, że nie będę pokazywać zdjęć moich stóp bo to raczej nie miłe widoki. :)
Oczywiście dla osób zapracowanych to trochę czasochłonny zabieg. Stopy należy moczyć codziennie przez 5 dni po 20 minut. Ja zawsze to robiłam wieczorem kiedy już wszystko wykonałam i miałam czas na relaks. Sól bardzo dobrze rozpuszcza się w ciepłej wodzie. Zapach raczej nie jest przyjemny. Ale to mało istotne. Najważniejsze jest to, że nie ma już pęknięć. Moja skóra wygoiła się i mogę chwalić się tym wszystkim!
Jeżeli masz problem taki jak ja to polecam w 100% sól z firmy BingoSpa!

20141104_090828

  1 comment for “Sól do stóp ze skłonnościami do grzybicy , pękania między palcami BingoSpa

  1. 7 stycznia 2015 o 13:05

    Produkt wskazany dla osob, ktore czesto odwiedzaja basen…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *