Vaseline, Intensive Care, balsam do ciała, Cocoa Radiant!

Dziś kolejna recenzja balsamu do ciała, który znowu zachwycił mnie pod wieloma względami. Tak naprawdę ostatnio mam tyle balsamów i testuje je po kolei i najchętniej smarowałabym się każdym z nim po trochu bo każdy jest idealny!

Zacznijmy od tego, że w firmą VASELINE spotkałam się pierwszy raz. Nigdy nawet nie słyszałam o tej marce.

 

Co mówi producent?

O zdrowo wyglądającej skórze decyduje jej głębokie, regenerujące nawilżenie. Balsam Cocoa Radiant zawiera mikro kropelki wazeliny które wnikają głęboko w skórę, by ją nawilżać i regenerować od wewnątrz. Regeneruje suchą, zmęczoną skórę i uwalnia jej naturalny blask. Zawiera masło kakaowe. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego uczucia.  Działanie na rogową warstwę naskórka

 

 

Cena: 14,50 za 200 ml.

 

Co zawiera?

  • wazelina - nie wchłania się poprzez skórę i błony śluzowe człowieka, i nie podrażnia ich, stąd jej szerokie zastosowanie jako składnika bazowego rozmaitych maści leczniczych, oraz środków zabezpieczających powierzchnię ciała przed wpływem czynników fizycznych.
  • masło kakaowe - posiada właściwości antyoksydacyjne, wspomaga regenerację naskórka oraz działa hamująco na procesy zapalne. Przyczynia się do poprawy stanu zdrowia skóry, dzięki temu staje się ona bardziej elastyczna.

 

 

Moja opinia:

Balsam ten przede wszystkim zachwycił mnie swoim kakaowym zapachem, który utrzymuje się przez dłuższy czas. Zapach nie jest aż tak bardzo intensywny co dla mnie jest wielkim plusem. Dodatkowo kosmetyk szybko się wchłania i łatwo się rozprowadza.  Balsam również daje intensywne nawilżenie skóry na długi czas. Idealny zwłaszcza do skóry suchej, potrzebującej natychmiastowej pomocy. Jak dla mnie bomba!!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  2 comments for “Vaseline, Intensive Care, balsam do ciała, Cocoa Radiant!

  1. 3 listopada 2014 o 15:04

    Ciekawy opis, brzmi zachecajaco.

  2. 13 listopada 2014 o 20:48

    niby wygląda fajnie, ale ja uzależniona jestem od maseł do ciała z Body shop’u ;)

    http://followthefashion.blog.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *